MENÜ ☰
Çocuk ve Genç » Haberler, Manşet » Zübeyde Taşel, Çocuk ve Genç ailesine katıldı
Zübeyde Taşel, Çocuk ve Genç ailesine katıldı

Görsel sanatlar öğretmeni ve ressam Zübeyde TAŞEL, Çocuk ve Genç ailesine katıldı. Taşel, görsel sanatlar ile ilgili yazıları ve resimleri ile gazetemize katkı sağlayacak.

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı uzmanı olarak görev yapmakta olan Taşel, 02.01.1977’de Samsun’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimimi Samsun’da tamamladı. 1998 yılında Gazi Üniversitesi Resim İş Eğitimi Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu.

2011 yılında Gazi Üniversitesi El Sanatları Bölümü’nde yüksek lisans eğitimimi tamamladı. 2019 yılında Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden mezun oldu.

Öğretmenlik mesleğine 1998 yılında Ankara, Kalecik’te başlayan Taşel, Sinop, Bitlis ve Ankara’da çeşitli okul tür ve kademelerinde öğretmen olarak görev yaptı.

Ankara, Sincan Ali Aktürk Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda öğretmen olarak görev yapmaktayken 04.09.2020 tarihinde Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı’nda görevlendirildi. Halen bu görevi sürdürmekte.

El sanatları ve minyatür dallarında da çalışmaları olan Züleyha TAŞEL, görsel sanatlar ile ilgili yazıları ve resimleri ile aramızda olacak.

📆 30 Mart 2021 Salı 22:38   ·   💬 0 yorum   ·  
Folklor Akademi Dergisi

YAZARLAR

SÖYLEŞİ

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...