MENÜ ☰
Çocuk ve Genç » Eğitim, Manşet » Deniz ve Su Ürünleri Müzesi’ne Almanyalı Konuklardan Tam Not
Deniz ve Su Ürünleri Müzesi’ne Almanyalı Konuklardan Tam Not

Beykoz Denizcilik ve Su Ürünleri Meslek Lisesi’ne ait Su Ürünleri Müzesi’ni ziyaret eden Almanyalı misafirler, müzeyi hayranlıkla gezdiler.
Almanya’nın Hamburg kentinden gelen Ganztagsstadtteilschule Mümmelmannsberg lisesi öğretmen ve öğrencilerinden kırk kişilik bir grup, Ferda ve Turan Takmaz Ortaokulu’na konuk oldular. Okul müdürü Mehmet Sadık Özdemir, konuk öğretmen ve öğrencileri kendi okullarında ağırladıktan sonra Beykoz Denizcilik ve Su Ürünleri Meslek Lisesi’ne ait Su Ürünleri Müzesi’ni gezdirdi.
Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Yazarları Birliği ile Ganztagsstadtteilschule Mümmelmannsberg lisesinin ortaklaşa düzenledikleri eğitim gezileri programına sonradan eklenen müze gezisi, Almanya’da doğup büyümüş Türk öğretmen ve öğrencileri için ülkemizin eğitim kalitesini görmeleri açısından ayrı bir moral sebebi oldu.
Müzedeki balık ve diğer deniz canlıları hakkında bilgi alan konuklar, bir okul müzesi standardının çok üstünde zenginliğe sahip olan müzeyi çok beğendiklerini ifade ettiler. Müzeyi dolaşan konuklardan bir grup öğrenci ise Denizcilik ve Su Ürünleri Meslek Lisesi öğrencileri ile basketbol oynadı.

📆 01 Ekim 2014 Çarşamba 17:08   ·   💬 0 yorum   ·  
Folklor Akademi Dergisi

YAZARLAR

SÖYLEŞİ

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...