MENÜ ☰
Çocuk ve Genç » Eğitim » OKUL MÜDÜRÜ ÖĞRENCİLERİ İÇİN KAR TEMİZLİĞİNDE
OKUL MÜDÜRÜ ÖĞRENCİLERİ İÇİN KAR TEMİZLİĞİNDE

mahmut balcı 2014-02-20 06.53.31

İstanbul’da yağan kar hayatı olumsuz etkilediği gibi birçok okul bahçesine giriş çıkışları da olumsuz yönde etkiledi. Öğrenciler ve öğretmenler bazı ilçelerde okul bahçelerine giriş çıkışlarda zorluklar yaşadı. Bu okullardan biri de Esenler Aksoy Ortaokulu ve Aksoy İmam Hatip Ortaokulu oldu. Herkesin tatil beklentisinde olduğu 20 Şubat 2015 cuma günü tatil olmayınca birçok okulun bahçesindeki kar öğrenciler için eğlence olurken okul yöneticileri için ise temizlenmesi gereken bir sorun olmaya başladı.
aksoy imam hatip ortaokulu 2014-02-20 07.04.17
aksoy imam hatip ortaokulu 2014-02-20 06.59.33
Okul müdürü Mahmut Balcı, sabah erkenden geldiği okulda ilk iş olarak bahçedeki karların temizlenmesi için seferber oldu. Okul müdürü eline kürek alarak hizmetlilerle birlikte okul bahçesini temizlemeye başladı. Bir süre sonra ise temizlik işine sokaktaki karları temizlemeye çalışan Esenler Belediyesi çalışanları da katılınca okul bahçesinden okula ulaşmak daha da kolaylaşmaya başladı.

Öğrenci velileri öğrencilerin rahat şekilde okula giriş çıkışları için okul müdürünün gösterdiği bu gayretin tüm idareciler tarafından da gösterilmesi gerektiğini ifade ettiler.

📆 22 Şubat 2015 Pazar 10:52   ·   💬 0 yorum   ·  
Folklor Akademi Dergisi

YAZARLAR

SÖYLEŞİ

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR