MENÜ ☰
Çocuk ve Genç » Alt Manşet, Haberler, Manşet » Mustafa Yalçın İlkokulu Okuma Bayramı
Mustafa Yalçın İlkokulu Okuma Bayramı

Kars’ın Kağızman ilçesinde bulunan Mustafa Yalçın İlkokulu 1. sınıf öğrencilerinin “Artık Okuyorum” 2021-2022 öğretim yılı okuma bayramı etkinliği, Kağızman Halk Eğitimi Merkezi salonunda yapıldı.

Mustafa Yalçın İlkokulu 1-A, 1-B, 1-C, 1-D, 1-E şubelerinin öğretmenleri Bahar AYIK, Emine DEMİR, Sevgi TUZAKLI, Selim YAVAŞÇAY, Güler GÜN’ün hazırladıkları; Müdür Yardımcısı Pervin KOPLAY ve Rehber Öğretmen Nur OKCU ile diğer öğretmenlerin desteği ile düzenlenen etkinlik, okul müdürü Deniz YILMAZ’ın açış konuşması ile başladı.

Okul Müdürü Deniz YILMAZ, öğretmenlerin emek ve özverili çalışmalarına, velilerin desteklerine, öğrencilerin gayret ve heyecanlarına vurgu yaptığı açış konuşmasını eğitim, öğretim faaliyetlerine emeği geçenlere ve misafirlere teşekkür ederek tamamladı.

Okuma bayramına katılan sınıfların öğrencileri çeşitli müzik, drama, oyun ve skeçler sergilediler. Misafirlerin büyük beğenisini kazanan etkinlikte velilerin ve öğretmenlerin de en az öğrenciler kadar sevinçli ve heyecanlı olması dikkatlerden kaçmadı.

Etkinliğin küçük sunucuları Bilal Kemal Aras ve Eylül Efsa Kaniye Yıldız, profesyonel sunucuları aratmayan sunumlarıyla göz doldurdular.

1-A Sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Bahar Ayık ile toplu hâlde.
1-B Sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Emine Demir ile toplu hâlde.
1-C Sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Sevgi Tuzaklı ile toplu hâlde.
1-D Sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Selim Yavaşçay ile toplu hâlde.
1-E Sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Güler Gün ile toplu hâlde.
1. Sınıf Öğretmenleri (soldan sağa): Selim Yavaşçay, Güler Gün, Bahar Ayık, Sevgi Tuzaklı, Emine Demir
Galeri
📆 02 Haziran 2022 Perşembe 16:57   ·   💬 0 yorum   ·  
Folklor Akademi Dergisi

YAZARLAR

SÖYLEŞİ

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...