MENÜ ☰
Çocuk ve Genç » Eğitim » İstanbul ve Birçok İlde Okullar Tatil Edildi
İstanbul ve Birçok İlde Okullar Tatil Edildi

21
İSTANBUL MEM’in açıklaması:
Bilhassa, öğleden sonra etkisini arttırması beklenen kar yağışının ve buna bağlı olarak mevsim normallerinin altında seyredecek düşük sıcaklık, kuvvetli poyraz fırtınası ve akşam saatlerinden itibaren görülecek buzlanma ve don olayının ara cadde ve sokaklar başta olmak üzere araç trafiği ve yaya ulaşımında yol açacağı olumsuz etkiler ile İstanbul’un özel durumu göz önüne alınarak, herhangi bir olumsuzluğa veya mağduriyete meydan vermemek amacıyla anaokulları ile ilk, orta ve liselerde eğitim ve öğretime 06 Ocak Salı günü bir gün süre ile ara verilmesi uygun görülmüştür.
Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaklardır.

BİNGÖL MEM’in açıklaması:
Yoğun kar yağışı nedeniyle 06/01/2015 tarihinde ilimiz Merkez ilçeye bağlı tüm ilköğretim ve ortaöğretim kurumları bir gün tatil edilmiştir.

ORDU MEM’in açıklaması:
AKKUŞ: İlçe Merkezi dahil tüm belde ve köylerde yoğun kar yağışı nedeniyle 06 OCAK 2015 (1) bir gün süreyle eğitim-öğretime ara verildi.
ÇAYBAŞI: Eğitim-öğretim devam ediyor. İlçe Merkezindeki okullar hariç diğer tüm okullarda yoğun kar yağışı nedeniyle (1) bir gün süreyle eğitim-öğretime ara verildi.
GÖLKÖY: İlçe Merkezi dahil tüm belde ve köylerde yoğun kar yağışı nedeniyle (1) bir gün süreyle eğitim-öğretime ara verildi.
GÜRGENTEPE:İlçe Merkezi dahil tüm belde ve köylerde yoğun kar yağışı nedeniyle (1) bir gün süreyle eğitim-öğretime ara verildi.
İKİZCE: Eğitim-öğretim devam ediyor. Özpınar, Devecik, Yoğunoluk, Kaynartaş, Şenbolluk Mahallelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle (1) bir gün süreyle eğitim-öğretime ara verildi.
KABADÜZ: Eğitim-öğretim devam ediyor. Yokuşdibi ve Derinçay Mahallerinde yoğun kar yağışı nedeniyle (1) bir gün süreyle eğitim-öğretime ara verildi.
KORGAN: İlçe Merkezi dahil tüm belde ve köylerde yoğun kar yağışı nedeniyle (1) bir gün süreyle eğitim-öğretime ara verildi.
MESUDİYE: İlçe Merkezi dahil tüm belde ve köylerde yoğun kar yağışı nedeniyle (1) bir gün süreyle eğitim-öğretime ara verildi.

TUNCELİ MEM’in açıklaması:
Taşıma Kapsamındaki Merkez İlçe İlköğretim ve Ortaöğretim öğrencileri için 06/01/2015 salı günü yoğun kar yağışından dolayı eğitimelerine 1 gün ara verilmiştir.

BİTLİS MEM’in açıklaması:
İlimiz Merkez İlçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle 06/01/2015 ve 07/01/2015 tarihleri arasında okullarımız tatil edilmiştir.
nedeniyle ülkenin birçok ilinde eğitime ara verildi.

📆 05 Ocak 2015 Pazartesi 21:53   ·   💬 0 yorum   ·  
Folklor Akademi Dergisi

YAZARLAR

SÖYLEŞİ

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR