MENÜ ☰
Çocuk ve Genç » Alt Manşet, Haberler, Manşet » Halime-Aslan Yıldız İlkokulu’nda Okuma Bayramı Sevinci
Halime-Aslan Yıldız İlkokulu’nda Okuma Bayramı Sevinci

Halime Aslan Yıldız İlkokulu’nda 1. sınıfların okuma-yazma serüvenleri, okuma bayramı ile taçlandırıldı. Öğrenciler, gösterilerdeki başarı ve mutluluklarını aileleriyle birlikte yaşadılar. Velilerin yoğun ilgi ve katılımı ile gerçekleşen etkinliğe birçok davetli de katıldı.

Kağızman Halime-Aslan Yıldız İlkokulu’nda 1. sınıfların tüm öğrencilerinin ileri seviyede okuma ve yazma öğrenmeleri okuma bayramı etkinliği ile kutlandı. Birinci sınıf öğretmenleri Çiçek Yusumut, Merve Gürler, Gözde Cevizci ve Özge Dalkılıç’ın öğrencileri ile hazırladıkları okuma bayramı etkinliği okul bahçesinde gerçekleştirildi. Velilerin yoğun ilgi ve katılımı ile gerçekleşen okuma bayramına ilçedeki birçok kurumun idareci ve yöneticileri, okul müdürleri ve öğretmenleri de katıldı.

Okuma bayramı etkinliğinin anlam ve önemine dair görüşlerini aldığımız Okul Müdürü Önal ORHAN, “Okuma bayramı sevinci, küçük ellerin öğretmenlerinin ellerinden severek, güvenerek ve inanarak tutup ilk zafere imzalarını attıkları okuma-yazma serüvenlerinin sonunda “Okuma Bayramı” kutlamalarıyla süreci taçlandırmaktır. Öğrencilerimiz, gösterilerdeki başarı ve mutluluklarını aileleriyle birlikte yaşadılar. Bu güzel etkinlik için başta birinci sınıf öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.” dedi.

Galeri
📆 12 Haziran 2021 Cumartesi 09:51   ·   💬 0 yorum   ·  
Folklor Akademi Dergisi

YAZARLAR

SÖYLEŞİ

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...