SON DAKİKA
İstanbul'da Hava
PİYASALAR
Döviz    Alış  Satış
Su Ürünleri Müzesi’ne Almanyalı Konuklardan Tam Not

Beykoz Denizcilik ve Su Ürünleri Meslek Lisesi’ne ait Su Ürünleri Müzesi’ni ziyaret eden Almanyalı misafirler, müzeyi hayranlıkla gezdiler.
Almanya’nın Hamburg kentinden gelen Ganztagsstadtteilschule Mümmelmannsberg lisesi öğretmen ve öğrencilerinden kırk kişilik bir grup, Ferda ve Turan Takmaz Ortaokulu’na konuk oldular. Okul müdürü Mehmet Sadık Özdemir, konuk öğretmen ve öğrencileri kendi okullarında ağırladıktan sonra Beykoz Denizcilik ve Su Ürünleri Meslek Lisesi’ne ait Su Ürünleri Müzesi’ni gezdirdi.
Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Yazarları Birliği ile Ganztagsstadtteilschule Mümmelmannsberg lisesinin ortaklaşa düzenledikleri eğitim gezileri programına sonradan eklenen müze gezisi, Almanya’da doğup büyümüş Türk öğretmen ve öğrencileri için ülkemizin eğitim kalitesini görmeleri açısından ayrı bir moral sebebi oldu.
Müzedeki balık ve diğer deniz canlıları hakkında bilgi alan konuklar, bir okul müzesi standardının çok üstünde zenginliğe sahip olan müzeyi çok beğendiklerini ifade ettiler. Müzeyi dolaşan konuklardan bir grup öğrenci ise Denizcilik ve Su Ürünleri Meslek Lisesi öğrencileri ile basketbol oynadı.
136müze3
müze1DSCN6020
DSCN6024

Yorum yapİleti:

YAZARLAR
Bestami YAZGAN

HAYATI DOYASIYA YAŞAMAK
23 Ağustos 2017 Çarşamba
Abdulkerim DİNÇ

ÇOCUK TİYATROSU
15 Kasım 2014 Cumartesi
Hüseyin BOKAÎ

Yarışma
25 Mart 2015 Çarşamba
Selin UÇAR

AH BİZ / Selin UÇAR
16 Mayıs 2016 Pazartesi
DUYURULAR
SÖYLEŞİ
KİTAP DÜNYASI
ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK OKUNANLAR
BU HAFTA
BU AY
BU YIL
Tüm zamanlar
Çocuk ve Genç ® Çocuk ve Genç Gazetesi
Anasayfa · RSS · Bize Ulaşın · Tübilmer

Copyright © 2014 - 2018 Tüm hakları saklıdır.